Sitemizin önceki versiyonu için Tıklayınız...

ARTVİN HABERLERİ

Artvin

artvin- Artvin, Doğu Karadeniz Bölgesi'ne;Türkiye'nin Gürcistan'la olan sınırında yer alır. Merkez ilçesi dahil 8 ilçeden oluşmaktadır. Artvin ili, adını merkezindeki Artvin şehrinden almaktadır.

YA KANALI YA DA ADINI DEĞİŞTİRİN!

ya-kanali-ya-da-adini-degistirin TV’si olmayan 19 ilden birisi olan Artvin’in bir Televizyonu olsun diye özel sektör hayli çalışmalar yaptıysa da maliyet ve kurulum masraflarının yüksekliği bu isteği gerçekleştirmeye engel oldu.

CHP Artvinde İlk Aday İsmet BAŞAR

chp-artvinde-ilk-aday-ismet-basar Usta gazeteci yazar İsmet Başar Cumhuriyet Halk Partisinden

CHP Artvinde İlk Aday İsmet BAŞAR

chp-artvinde-ilk-aday-ismet-basar Chp Artvin İl Aday Adayı 10 Ocakta İsmet BAŞAR

ARTVİN SOKAKLARI İSPANYA’YI ARATMADI

artvin-sokaklari-ispanyayi-aratmadi 34. Kafkasör Kültür Turizm Sanat Festivali, İspanya'daki boğa güreşleri örnek alınarak, boğaların da katılımıyla tulum, davul ve zurna eşliğinde yapılan kortej yürüyüşüyle başladı.

Tebrikler Artvin 7 Martspor

tebrikler-artvin-7-martspor Artvin 7 Mart spor U14'de futbol takımı grup müsabakaların da Erzurum'un dan şampiyon olarak döndü.

Artvin İl Emniyet Müdürlüğünde DEPREM

artvin-il-emniyet-mudurlugunde-deprem Artvin İl Emniyet Müdürlüğünde aralarında Valilik Özel Kalem Müdürünün de bulunduğu 69 personelin yeri değişti.

Valilikten Yeni Bir Hizmet...

valilikten-yeni-bir-hizmet Artvin Valiliği Yeni Portalı Hizmetinizde

Sarıgül’ün koltuğuna talip oldu

sarigulun-koltuguna-talip-oldu Hemşerimiz Şişli Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu.

Artvinliler Hizmet Vakfı Bursa Valisini Ziyaret etti.

artvinliler-hizmet-vakfi-bursa-valisini-ziyaret-etti Bursa Artvinliler Hizmet Vakfından Valiye ziyaret

Artvin Merkez’e bağlı Alabalık Köyü HES’çilerden şikâyetçi

artvin-merkeze-bagli-alabalik-koyu-hescilerden-sikyetci Artvin Merkez’e bağlı Alabalık Köyü HES’çilerden şikâyetçi. Kaya İnşaat 6 aydır şantiye kurulumu ve HES tüneli için ormana yol yapıyor.

Tüm dünyadan önce Artvin'de!

tum-dunyadan-once-artvinde Teknoloji meraklılarının uzun bir süredir beklediği Apple'ın gözdesi iPhone 5S'ler, Artvin şehrinde kendini gösterdi ama...

Artvin'in Valisi 1 gün içinde ikince kez değişti.

artvinin-valisi-1-gun-icinde-ikince-kez-degisti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün imzaladığı 25 kişilik Valiler Kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı. Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah'ın da aralarında bulunduğu 8 vali merkeze çekildi...

Artvin İl Müftülüğüne Kemal Uçkun Atandı

artvin-il-muftulugune-kemal-uckun-atandi 16 ilin müftüsü değişti, 7 il müftüsü görevden alındı

Artvin'de domuz gribi paniği!

artvinde-domuz-gribi-panigi Artvin'in Şavşat ilçesinde hayatını kaybeden bir kişinin domuz gribinden öldüğü iddiaları ilçede paniğe neden oldu.

Artvin Belediyesi Olağanüstü Toplantı Yaptı

artvin-belediyesi-olaganustu-toplanti-yapti Artvin Belediye Meclis üyeleri geçtiğimiz hafta Perşembe günü olağan üstü oturum gerçekleştirerek yeni yıl öncesi öneli kararlar aldılar.

Artvin Denizbank’tan Avukatlara Afili Bankacılık Hizmetleri

artvin-denizbanktan-avukatlara-afili-bankacilik-hizmetleri Denizbank Artvin Şubesi İle Artvin Barosu arasında yapılan anlaşma ile Artvin Barosu avukatlarına özel ayrıcalıklar hizmete sunuldu. Artvin Barosu

Artvin’de Levent Kırca Rüzgarı

artvinde-levent-kirca-ruzgari- Artvin Belediyesi Cumhuriyet Haftası etkinlikleri kapsamında, usta tiyatrocu Levent Kırca’nın "Azınlık" adlı tiyatro oyununu Artvin halkıyla buluşturdu.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ARTVİN - HAVA DURUMU

ARTVIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ