Sitemizin önceki versiyonu için Tıklayınız...

ARTVİN

Artvin

artvin- Artvin, Doğu Karadeniz Bölgesi'ne;Türkiye'nin Gürcistan'la olan sınırında yer alır. Merkez ilçesi dahil 8 ilçeden oluşmaktadır. Artvin ili, adını merkezindeki Artvin şehrinden almaktadır.

CERATTEPE TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK ÇEVRE DAVASI OLDU

cerattepe-turkiyenin-en-buyuk-cevre-davasi-oldu 61 avukat ve 760 gerçek ve tüzel kişilerin açtığı Türkiye tarihinin en büyük çevre davası, her seferinde mahkemenin buna izin vermeyecek karar vermesine karşın, Cerattepe’de ısrarla maden çıkarmak

CHP Artvinde İlk Aday İsmet BAŞAR

chp-artvinde-ilk-aday-ismet-basar Usta gazeteci yazar İsmet Başar Cumhuriyet Halk Partisinden

34. Kafkasör Kültür Turizm ve Sanat Festivali

34-kafkasor-kultur-turizm-ve-sanat-festivali- 34. Kafkasör Kültür Turizm ve Sanat Festivalinin 18, 19, 20, 21, 22 Haziran olmak üzere beş gün olarak kutlanmasına karar verildi.

Artvin İl Emniyet Müdürlüğünde DEPREM

artvin-il-emniyet-mudurlugunde-deprem Artvin İl Emniyet Müdürlüğünde aralarında Valilik Özel Kalem Müdürünün de bulunduğu 69 personelin yeri değişti.

Artvin Merkez’e bağlı Alabalık Köyü HES’çilerden şikâyetçi

artvin-merkeze-bagli-alabalik-koyu-hescilerden-sikyetci Artvin Merkez’e bağlı Alabalık Köyü HES’çilerden şikâyetçi. Kaya İnşaat 6 aydır şantiye kurulumu ve HES tüneli için ormana yol yapıyor.

KILIÇKAYA’NIN EFSANE ESKİ BAŞKANLARDAN OLAN TUNCAY ÖZARSLAN HAYATA VEDA ETTİ

kilickayanin-efsane-eski-baskanlardan-olan-tuncay-ozarslan-hayata-veda-etti Artvin’in Yusufeli ilçesi, Kılıçkaya beldesinde 25 yıl belediye başkanlığını yapan Tuncay Özarslan Ankara Gölbaşı’nda vefat etti.

Artvin İl Müftülüğüne Kemal Uçkun Atandı

artvin-il-muftulugune-kemal-uckun-atandi 16 ilin müftüsü değişti, 7 il müftüsü görevden alındı

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ARTVİN - HAVA DURUMU

ARTVIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ