Sitemizin önceki versiyonu için Tıklayınız...

EĞİTİM

8 hafta boyunca telafi dersi!

8-hafta-boyunca-telafi-dersi Ceylanpınar’da, ’’telafi eğitimi’’ verilecek.

Arhavi Çarmıklı Kültür Merkezi'nde Aile İçin Anlamlı Toplantı

arhavi-carmikli-kultur-merkezinde-aile-icin-anlamli-toplanti Arhavi Halk Eğitim Merkezi Aile İçi Eğitim Toplantısı Düzenledi.

En büyük yatırımı eğitime yapıyoruz!

en-buyuk-yatirimi-egitime-yapiyoruz Erdoğan,’Bütçemizin neredeyse yüzde 50’sini eğitim-öğretime veriyoruz’ dedi.

Tablet İle İlk Denetim Gerçekleşti

tablet-ile-ilk-denetim-gerceklesti 4207 Sayılı Kanun hükümlerinin uygulanması kapsamında Tütün Denetim Ekibi denetimlerine devam ediyor.

Arhavi’de İlköğretim haftasında makam ziyaretleri gerçekleştirildi.

arhavide-ilkogretim-haftasinda-makam-ziyaretleri-gerceklestirildi MNG İlkokulu Öğrencileri Arhavi Belediyesini Ziyaret Etti.

İlköğretim Haftası Ziyaretleri Devam Ediyor

ilkogretim-haftasi-ziyaretleri-devam-ediyor- İlköğretim Haftası kutlamaları çerçevesinde öğrenciler öğretmenleri eşliğinde makam ziyaretlerini gerçekleştirdi.

Yazar Kalkınç, Artvinli Velilerle Buluşacak

yazar-kalkinc-artvinli-velilerle-bulusacak “Okul Evde Başlar” Kitabının Yazarı Fatih Kalkınç Artvinli Velilere Seminer Verecek.

Borçka’da İlköğretim Haftası kutlamaları yapıldı

borckada-ilkogretim-haftasi-kutlamalari-yapildi Borçka ilçesinde 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası kutlamaları yapıldı.

Aday Öğretmenlerin Uyum Eğitimleri Tamamlandı

aday-ogretmenlerin-uyum-egitimleri-tamamlandi- Artvin’e atanan aday öğretmenlere yönelik çeşitli konularda uzaktan ve yüz yüze yapılan 19 saatlik uyum eğitimi 16 Eylül 2012 Pazar günü yapılan sertifika töreni ile tamamlandı.

38’nolu Öğrenci Taşımacılığı Eğitim Yılının Artvin’e Hayırlı Olmasını Diledi

38nolu-ogrenci-tasimaciligi-egitim-yilinin-artvine-hayirli-olmasini-diledi SS 38 nolu Öğrenci ve Personel Minibüsçüler Taşıma Kooperatifi 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılının Bütün öğrencilere ve Milli Eğitim camiasına hayır olmasını diledi.

Tadilat İçin 350 Bin Liralık Finansman Ayrıldı

tadilat-icin-350-bin-liralik-finansman-ayrildi Yusufeli’ndeki okulların ihtiyaçları doğrultusunda finansman ayırdıklarını söyleyen Artvin Milletvekili İsrafil Kışla okullarda yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Ortak Yıllık Plan Uygulaması Çalıştayı Kapanış Toplantısı Yapıldı

ortak-yillik-plan-uygulamasi-calistayi-kapanis-toplantisi-yapildi 2012-2013 Eğitim Öğretim yılında il genelinde uygulanacak olan ortak planların belirlenmesi için her branştan öğretmenlerin katılımıyla gerçekleştirilen çalıştay İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa

TYÇP Kuraları Çekildi

tycp-kuralari-cekildi Borçka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü TYÇP Kuraları Çekildi

Öğrencilerimizi En İyi Şartlarda Yarınlara Hazırlamak, Asli Görevimizdir

ogrencilerimizi-en-iyi-sartlarda-yarinlara-hazirlamak-asli-gorevimizdir Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kurtul Özel, yeni Eğitim-Öğretim yılının başlaması dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Aday Öğretmenler Artvin Valisi Necmettin Kalkan’ı Ziyaret Ettiler

aday-ogretmenler-artvin-valisi-necmettin-kalkani-ziyaret-ettiler- Aday öğretmenler İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yanmaz başkanlığında Artvin Valisi Necmettin Kalkan’ı ziyaret ettiler.

0-18 Yaş Aile Eğitimi Tamamlandı

0-18-yas-aile-egitimi-tamamlandi Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından 03-14 Eylül 2012 tarihleri arasında ilimizde düzenlenen 0-18 Yaş Aile Eğitimi Kursu düzenlenen sertifika

1.Sınıflar Okula Merhaba Dedi

1siniflar-okula-merhaba-dedi 1.sınıf öğrencilerimiz 2012-2013 eğitim-öğretim yılı “Uyum Haftası” kapsamında eğitim-öğretime başladı.

Menderes Koleji Yeni Eğitim Sistemine Hazır

menderes-koleji-yeni-egitim-sistemine-hazir Artvin Özel Menderes Koleji yeni eğitim sezonunu açtı.

Eğitim Sistemi Tartışılıyor

egitim-sistemi-tartisiliyor 2012-2013 Eğitim öğretim yılı okul öncesi ve ilköğretim öğrencilerine yönelik uyum haftası ile başlasa da kamuoyunda 4+4+4 diye bilinen bürokratların 12 yıllık kesintisiz eğitim adını verdiği yeni

AÇÜ’de DGS Kayıtları Başladı

acude-dgs-kayitlari-basladi Dikey Geçiş sınavları sonrasında Artvin Çoruh Üniversitesinin değişik bölümlerine yerleşen öğrencilerin kayıtları başlıyor.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ARTVİN - HAVA DURUMU

ARTVIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ