Sitemizin önceki versiyonu için Tıklayınız...

Aday Öğretmenlerin Uyum Eğitimleri Tamamlandı

aday-ogretmenlerin-uyum-egitimleri-tamamlandi-

Artvin’e atanan aday öğretmenlere yönelik çeşitli konularda uzaktan ve yüz yüze yapılan 19 saatlik uyum eğitimi 16 Eylül 2012 Pazar günü yapılan sertifika töreni ile tamamlandı.
18 Eylül 2012 Salı 15:15

 
Törende konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yanmaz, “Adaylık eğitimizin ilk basamağını başarıyla tamamladınız. Hepinize öğretmenlik hayatınızda başarılar diliyorum. Artık önceliğiniz eğitimlerinizi aksatmadan devam ederek adaylığınızı kaldırmak ve mesleğinizde başarıyla ilerlemek olmalıdır. Hizmet ettiğiniz çevreye bilgi ve becerilerinizle olumlu katkılarda bulunmak, gerek okulda gerek okul dışında hal ve hareketlerinizle örnek olmak sizlerin en büyük ve en önemli sorumlulukları arasında yer almaktadır. İlimizde uygulanan ARTBAP (Artvin Başarıyı Arttırma Projesi) ve AYPOP (Ayın Yüksek Performanslı Okulu) projeleri ile eğitimde başarıyı ve kaliteyi yükseltme çalışmalarımıza sizlerin de aktif katılımlarınızı, önerilerinizi, eleştirilerinizi ve desteklerinizi bekliyorum. Karşılaşacağınız her türlü sıkıntının çözümü için de her zaman bizlerden destek alabilirsiniz.” diyerek aday öğretmenlere sertifikalarını verdi.

 

Uyum semineri kapsamında aday öğretmenler meslek bilgilerine yönelik eğitimlerinin yanı sıra gezi-gözlem derslerinde çevre okul ve kurum müdürlüklerine yaptıkları ziyaretler ve sosyal gezilerle Artvin’de eğitimle birlikte şehir hakkında da detaylı bilgi aldılar.

 

Ç.P.


Haber okunma sayısı: 3620Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ARTVİN - HAVA DURUMU

ARTVIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ