Sitemizin önceki versiyonu için Tıklayınız...

İlköğretim Haftası Ziyaretleri Devam Ediyor

ilkogretim-haftasi-ziyaretleri-devam-ediyor-

İlköğretim Haftası kutlamaları çerçevesinde öğrenciler öğretmenleri eşliğinde makam ziyaretlerini gerçekleştirdi.
22 Eylül 2012 Cumartesi 13:43

 Karadeniz Bakır İlkokulu öğrencileri Dilay Tokdemir, Gökhan Şimşek, Çağla Derya Oral ve öğretmenleri Sevinç Karahan Sancar İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yanmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

 

Misafirleriyle sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yanmaz, okulların açılmasıyla birlikte artık yoğun bir çalışma temposunun da başladığını, planlı bir çalışma ile derslerde başarının yakalanacağını, okul döneminde televizyonun daha az izlenmesi gerektiğini söyleyerek, öğretmen ve öğrencilere okulda bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu. Okulunda Hızlı ve Anlayarak Okuma Teknikleri Kursu açtığını belirten Türkçe öğretmeni Sevinç Karahan Sancar, okul kitaplığının zenginleştirilmesi konusunda destek talep etti. Okulda ve evde kitap okuma saatlerine mutlaka dikkat edilmesini isteyen İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yanmaz,  konuyla ilgili her türlü desteğin hemen sağlanacağını belirterek ziyaretleri için teşekkür ettiği misafirlerine hediyelerini takdim etti.

 

Ziyaretler kapsamında Çoruh İlkokulu öğretmeni Filiz Kaya ve öğrencileri Burcu Melis Barutçu, Esmanur Karabulut ve Ercan Kavakçı Garnizon Komutanlığı’na; 7 Mart İlkokulu öğretmeni Şehmuz Bulut ve öğrencileri Cansel Başel, Eyüp Gürdal Sezgin ve Mert Şimşek Belediye Başkanlığı’na gittiler. 

Ç.P.


Haber okunma sayısı: 4406Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ARTVİN - HAVA DURUMU

ARTVIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ