Sitemizin önceki versiyonu için Tıklayınız...

GENEL

O fotoğrafın ardındaki trajedi

o-fotografin-ardindaki-trajedi Türkiye tarihinin en kanlı terör saldırısını dün yaşayan Ankara’dan gelen her fotoğraf milyonları üzdü, kahretti.

GÜRCİSTAN'A KAÇAN ATINI GETİREMİYOR

gurcistana-kacan-atini-getiremiyor Kemalpaşa Çamurlu köyünde yaşayan Nizamettin Yıldız, sınırı geçerek, Gürcistan topraklarına giren atını getiremiyor.

YA KANALI YA DA ADINI DEĞİŞTİRİN!

ya-kanali-ya-da-adini-degistirin TV’si olmayan 19 ilden birisi olan Artvin’in bir Televizyonu olsun diye özel sektör hayli çalışmalar yaptıysa da maliyet ve kurulum masraflarının yüksekliği bu isteği gerçekleştirmeye engel oldu.

Davutoğlu: Devlet şans oyunlarından çekilmeli

davutoglu-devlet-sans-oyunlarindan-cekilmeli BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, devlette haksızlık yaratan bir yapı olduğunu savunarak, “Eğer bir milletin üreten, vergi ödeyen kesimi bazı imkanlara sahip değilse, bürokrasi ya da devlet yönetenler bu

ARTVİN SOKAKLARI İSPANYA’YI ARATMADI

artvin-sokaklari-ispanyayi-aratmadi 34. Kafkasör Kültür Turizm Sanat Festivali, İspanya'daki boğa güreşleri örnek alınarak, boğaların da katılımıyla tulum, davul ve zurna eşliğinde yapılan kortej yürüyüşüyle başladı.

Bakan Yıldız bugünkü acı bilançoyu açıkladı: 282!

bakan-yildiz-bugunku-aci-bilancoyu-acikladi-282 Enerji Bakanı Taner Yıldız saat 08.00'de yaptığı açıklamada Soma'da madende hayatını kaybeden işçi sayısını 282 olarak açıkladı.

Valilikten Yeni Bir Hizmet...

valilikten-yeni-bir-hizmet Artvin Valiliği Yeni Portalı Hizmetinizde

BORÇKA'YA BAYAN BAŞKAN GELİYOR...

borckaya-bayan-baskan-geliyor Borçka Belediye Başkanlığına Hanım'eli değecek

Artvinliler Hizmet Vakfı Bursa Valisini Ziyaret etti.

artvinliler-hizmet-vakfi-bursa-valisini-ziyaret-etti Bursa Artvinliler Hizmet Vakfından Valiye ziyaret

Şirinevler camisi yardım bekliyor

sirinevler-camisi-yardim-bekliyor Yıldırım’ın en kalabalık nüfusuna sahip mahallelerinden biri olan Şirinevler Mahallesi’nde yapımına 2006 yılında başlanan Şirinevler Merkez Camisi hizmete alınabilmesi için yardım bekliyor

Tüm dünyadan önce Artvin'de!

tum-dunyadan-once-artvinde Teknoloji meraklılarının uzun bir süredir beklediği Apple'ın gözdesi iPhone 5S'ler, Artvin şehrinde kendini gösterdi ama...

Artvin'in Valisi 1 gün içinde ikince kez değişti.

artvinin-valisi-1-gun-icinde-ikince-kez-degisti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün imzaladığı 25 kişilik Valiler Kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı. Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah'ın da aralarında bulunduğu 8 vali merkeze çekildi...

10 NİSAN POLİS GÜNÜ

10-nisan-polis-gunu Polis Hatırlanmak istiyor

Bu Kavşakta Çok Tartışılacak

bu-kavsakta-cok-tartisilacak Artvin’de geçtiğimiz aylarda yapımı tamamlanmadan yıkılan Su hızarı kavşağı yerine yenisi yapıldı ama bu kavşakta çok tartışılacak.

Teoman evlendi

teoman-evlendi Rock müziğin ünlü ismi Teoman, bu akşam fotoğrafçı Ayşe Kaya ile evlendi.

Artvin Belediyesi Olağanüstü Toplantı Yaptı

artvin-belediyesi-olaganustu-toplanti-yapti Artvin Belediye Meclis üyeleri geçtiğimiz hafta Perşembe günü olağan üstü oturum gerçekleştirerek yeni yıl öncesi öneli kararlar aldılar.

200 yıllık Tarihe sahip Olan Şavşat Evi Açılışı Gerçekleşti

200-yillik-tarihe-sahip-olan-savsat-evi-acilisi-gerceklesti Artvin Şavşat İlçesi Yavuz köyünde 200 yıllık bir tarihe sahip olan Şavşat Evinin açılışı görkemli bir törenle tamamlandı.

Yusufeli Barajı’na itiraz ediliyor

-yusufeli-barajina-itiraz-ediliyor- Yusufeli Barajı’nın yapımından vazgeçilmesini talep eden vatandaşlar, doğup büyüdükleri topraklarda yaşamlarını sürdürmek istediklerini açıkladılar

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ARTVİN - HAVA DURUMU

ARTVIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ