Sitemizin önceki versiyonu için Tıklayınız...

Artvin Denizbank’tan Avukatlara Afili Bankacılık Hizmetleri

artvin-denizbanktan-avukatlara-afili-bankacilik-hizmetleri

Denizbank Artvin Şubesi İle Artvin Barosu arasında yapılan anlaşma ile Artvin Barosu avukatlarına özel ayrıcalıklar hizmete sunuldu. Artvin Barosu
05 Kasım 2012 Pazartesi 12:19

 Denizbank Artvin Şubesi İle Artvin Barosu arasında yapılan anlaşma ile Artvin Barosu avukatlarına özel ayrıcalıklar hizmete sunuldu. Artvin Barosu Avukatları Denizbank'ın Afili Bankacılık ayrıcalıklarından faydalanacak.

Yapılan işbirliği kapsamında Artvin Barosu Üyesi Avukatlar ve ailelerine hayatı kolaylaştıracak Afili Bankacılık ayrıcalıkları sunulacak.

 

Bu ayrıcalıklardan bazıları; 

Şubelerde özel Bireysel Danışmanlardan öncelikli hizmet, Mevduat ve kredi ürünlerinde özel fiyatlamalar,  Artvin Barosu üyesi avukatlarına özel 10.000 TL’den başlayan limitlerle kefilsiz ihtiyaç kredisi avantajı,  Afili Bonus Platinum kart alan avukatlara 100.000 TL teminatlı, 1 yıl süre ile geçerli “Avukat Mesleki Sorumluluk Sigortası” poliçesi hediye, Yüksek ATM limiti, ücretsiz kiralık kasa hizmeti, özel güvenlikle ücretsiz para yatırma hizmeti, Pazar kahvaltılarında, hafta sonu tiyatro/sinema harcamalarında yüzde 30 indirim ayrıcalığı, İstanbul, Ankara, İzmir havalimanı otopark ve vale hizmetlerinde yüzde 50 indirim ayrıcalığı, Afili Bonus Platinum ile İstanbul’un seçkin restoranlarında yüzde 20’ye varan indirimler, Afili Çocuk Hesabı, Afili Eğitim Kredisi gibi çocuklarınıza özel ürün ve ayrıcalıklar, Dry White İstanbul Şubelerinde yüzde 35 indirimli kuru temizleme hizmeti, üstelik ücretsiz servis avantajıyla. 

Afili Bankacılıktan Baro Kart Ayrıcalığı

 

Türkiye Barolar Birliği ve Deniz Bank arasında yapılan anlaşma ile Türkiye Barolar Birliği’nin üyelik kartı olan Baro Kart’a Deniz Bank aracılığıyla para yüklemesi yapılabilecektir.

Baro Kart’a, ATM kanalı ile kartlı/kartsız para yükleme, İnternet kanalı ile hesaptan para yükleme,  Şube kanalı ile para yükleme, işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ç.P.

 


Haber okunma sayısı: 4040Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ARTVİN - HAVA DURUMU

ARTVIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ