Sitemizin önceki versiyonu için Tıklayınız...

BORÇKA'YA BAYAN BAŞKAN GELİYOR...

borckaya-bayan-baskan-geliyor

Borçka Belediye Başkanlığına Hanım'eli değecek
09 Kasım 2013 Cumartesi 20:11

 AKParti yerel seçimlerde Borçka'da bayan aday çıkaracakmı?  Borçka'da esnaflık yapan Melek SEVİMLİ AKPARTİ nin yerel seçimlerde kozu olacakmı. AKPARTİ farklı düşünüp Borçka'dan bayan adaymı çıkaracak.

İşte Melek SEVİMLİ


Kıymetli Hanım Kardeşlerim, 
Sevgili Genç Kardeşlerim, 
Saygıdeğer Büyüklerim ve
Değerli Borçka’lı Hemşehrilerim.
Sözlerime başlarken, hepinizi en içten, en derin sevgi, saygı ve muhabbetlerimle selamlıyorum. 
Kısaca kendimden bahsetmek istiyorum,
1976 yılı ARTVİN doğumluyum, 
Moda tasarımcısı ve modelistim
Evliyim ve 2 çocuk annesiyim..
5 Yıl istanbulda geçti hep Borçka diyerek
Sevgili Kardeşlerim,
37yaşındayım ömrümü BORÇKA'da geçirdim. 
Borçkaya aidiyet hissediyor ve vefa borcum olduğunu düşünüyorum.
Tecrübe ve birikimlerimi Borçka’ya hizmet için,
Borçka halkının aydınlık geleceği için kullanmak istiyorum. 
Borçka’yı 2014'li yıllarda çağdaş, uygarlık seviyesine çıkarabilecek vizyona sahibim,
Borçka’nın sorunlarını ve çözüm yollarını en iyi bilenlerdenim, 
Borçka için eğitim, kültür, sağlık, sosyal, ticari, ekonomi ve teknik alanlarda önemli projelere sahibim, Bilgili, tecrübeli, dürüst, başarılı ve çalışkan bir ekibim var, Fon ve yatırımların önemli bir kısmını Borçka’ya aktarabilecek, kurumlarla çok iyi ilişkilerim var, İşini iyi bilen, iyi yapan, iyi yöneten ve Türkiye’de birçok belediye’ye eğitim ve danışmanlık hizmeti vermiş,bir ekiple, Sıradışı, çalışkan, başarılı, dürüst, bilgili ve tecrübeli bir bayan olarak her zaman yanınızda olacağım. 
Sevgili Kardeşlerim,
Demokratik bir yerel yönetim, hiçbir ayrım yapmadan ilçede yaşayan insanların tamamına eşit hizmet vermek ve halkın tüm ihtiyaçlarını karşılamak için çalışır. AK PARTİ, iktidarda bulunduğu kentlerde gerçek belediyeciliğin ne olduğunu tüm Türkiye'ye göstermiş ve öğretmiştir. 
Biz çalışıyoruz, işimizi yapıyoruz, hizmetimizi götürüyoruz, Hizmeti gören halk nereye oy atacağını çok iyi biliyor. 
Lafa değil, oylar hizmete atılıyor. 
AK PARTİ, Milletin teveccühü ve takdirini kazanan hizmetleri sayesinde, Türkiye'nin bütün renklerinin, bölgelerinin ve vatandaşlarının partisi olmuş ve milletimizin oyunu almıştır. Artık Türkiye’de her iki kişiden biri AK PARTİ’lidir. 
Sevgili kardeşlerim, 
10. bin nüfuslu ilçede, Sorun çıkaran değil, çözüm üreten bir yönetici olmak gayem...Borçka’ya ve Borçka halkına daha iyi hizmet vermek için aday adayınız oldum. 
Allah nasip eder aday olursam Halka hizmet, Hakk’a hizmet düsturu ile hareket edeceğim. Bilgi ve tecrübelerim, hizmet aşkım ve çalışma ahlakımla bunu başaracağım. Yaşadığımız bu güzel ilçeyi, ekip ruhuyla, hep birlikte yöneteceğiz. Yetkin ve donanımlı ekiplerimizle Borçkamıza yakışan en doğru ve en iyi hizmetleri üreterek, hayatın önündeki tüm engelleri ortadan kaldıracağız. 
Birlikte yaşadığımız Borçka’mız tüm güzelliklere layıktır. Aldığımız aile terbiyesiyle, hiçbir şaibe ve kirliliğe bulaşmadan, alnımız ak olarak bu günlere geldim. 
Bu güne kadar talip olduğum her işi başardım ve başaramayacağım hiçbir işe de talip olmadım. Birçok projem var, Borçka’yı sokak sokak bilen bir kardeşiniz olarak, öncelikle işsizlik problemini çözmek için çalışacağız. 
Borçka’yı modern ve yaşanabilir bir karadeniz ilçesi yapacağız. 
Hesap soran değil, hesap veren Adil ve Şeffaf bir yönetim anlayışımız olacak. 
İlçemizin problemlerinin kısa sürede nasıl çözüme kavuşturulduğunu göstermek için, Örnek alan değil, örnek alınan bir Borçka için, aday adayıyım. Borçka‘da aç ve açıkta insan kalmayıncaya Kadar çalışacağız. Kimsesiz çocuklar, yaşlılar ve kadınlarımızın en emin sığınağı olacağız. Halkımızın her türlü ihtiyacını karşılayacağız, Gelecek seçimler için değil; gelecek nesiller için çalışacağız. 
Sevgili Kardeşlerim, 
Öyle Bir ilçe düşünün ki; Kokusuz, tertemiz bir havası olan, Çevre ve görsel kirliliği problemi bulunmayan, Sahil ve stratejik alanların, modern ve estetik olarak, ekonomik, ticari ve kültürel açıdan en iyi şekilde değerlendirildiği, Sağlıklı ve organik tarımın yapıldığı, yeni ekonomik ve istihdam alanlarının oluşturulduğu, Çöp, çukur ve çamur problemi kalmamış, Kadınların ve gençlerin, sosyal, siyasi ve ekonomik hayata aktif olarak katıldığı, Çocukların, yaz - kış oyun alanlarında eğlenceli vakit geçirdiği, Alternatif enerji sistemlerini kurmuş, ekonomik bir şekilde elektriğini üreten ve kullanan, İmar, mülkiyet ve tapu problemleri halledilmiş, Kentsel Dönüşüm ve Yeni toplu konut alanları açılımıyla modern ve sağlıklı konut problemi kalmamış, Yeni ticaret merkezleri ve sanayi alanlarıyla, sanayi ve ticaretini daha da geliştirmiş, Tarihi problemlerini, tarihe gömmüş, Terminalinin, alışveriş merkezlerinin, gençlik kamplarının, mesire, piknik ve dinlenme alanlarının, aşevlerinin, kadın sığınma evlerinin, çocuk kulüplerinin, Dijital kent kütüphanelerinin, 5 yıldızlı otellerin, marinaların ve ulaşım imkânlarının hayata geçirildiği kendi kendine yeten, yaşanabilir, kaliteli, huzur veren, marka ve örnek bir Borçka düşünün..... 
Sevgili Kardeşlerim, 
İşte Bu düşünce ve hayallerinizi birlikte gerçekleştirmeye sizleri davet ediyorum. 
Halkımızın inanç, duygu ve düşüncelerini hiçe sayan zihniyetine geçit vermeden, Sizlerin sevgisini, hoşnutluğunu, duasını kazanmak ve gurur kaynağız olmak için, Ak Parti BORÇKA Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için huzurunuzdayım. Borçka AK Parti teşkilatınında katkı ve çabalarıyla seçimlerden zaferle çıkabilecek inanca, cesarete, azme ve çalışkanlığa sahibiz.
Çalmadığımız kapı, elini sıkmadığımız, halini ve hatırını sormadığımız, derdini dinlemediğimiz insan bırakmayacağız. 
İnşallah, birlik ve beraberlik içinde İnançla, azimle ve kararlılıkla çalışarak, % 100 zafere ulaşacağız.
İçinizden biriyim, ben sizim, siz bensiniz, hepimiz biriz, biz birbirimizin kıymetini biliriz. Allah birliğimizi ve dirliğimizi daim eylesin. İçiniz rahat olsun, değişim, gelişim ve umudun temsilcisi olarak, Birlikte başaracağız ve % 100 kazanacağız.

Borçkada yapacak daha çok işimiz olduğunu biliyoruz. Gelin hep beraber, Borçka’yı uçuralım, olması gereken ve hakettiği yere birlikte taşıyalım. Karadenizin dünyaya açılan penceresibüyük bir potansiyele sahip olan doğa güzelliklerini dünyaya tanıtalım...ı Dünya markası yapalım. BORÇKA’nın Tüm zenginliklerini ve güzelliklerini tam anlamıyla ortaya çıkaralım. Hep birlikte Borçka’yı örnek bir ilçe yapalım. Çünkü biz Borçka’lıyız, Borçka’yı seviyoruz ve Borçka’yı hak ettiği yere getirmeye mecburuz. 
Sevgili kardeşlerim,
Siyaset başlı başına bir sorumluluk ve fedakârlıktır. birlikten kuvvet doğar sorumluluğunuzdan dolayı şükranlarımı arz ediyorum. Allah hiçbirinizin eksikliğini göstermesin. 

Sözlerimi bitirirken Hepinizi sevgi ve hürmetlerimle ayrı ayrı selamlıyorum, Allah yar ve yardımcımız olsun, 
Gelecek günlerimiz ak ve aydınlık olsun.
Hepinizi Allah’a emanet ediyorum.
Sağ olun, var olun. 

Ve şunu asla aklınızdan çıkarmayın, 
Birlikte başaracağız ve % 100 kazanacağız.

SAYGILARIMLA.

Haber okunma sayısı: 2446

Haberin etiketleri:

borçka, belediye, aday, başka, melek sevimli


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Doğru karar

    Misafir: Projleri ve Fikirleri ile Çok doğru bir atılım.Eğer projeleri destek bulur faaliyete geçmesini sağlarsa borçka Türkiyenin en güzel 2 ilçesinden biri olur.Destekliyoruz 10 Kasım 2013 10:41

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ARTVİN - HAVA DURUMU

ARTVIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ