Sitemizin önceki versiyonu için Tıklayınız...

KADİR TOPBAŞ’TAN ARTVİN BELEDİYESİ’NE 3 YENİ ARAÇ

kadir-topbastan-artvin-belediyesine-3-yeni-arac


12 Mayıs 2014 Pazartesi 08:41

Artvin Valisi Kemal Cirit, Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Artvinli Hemşerimiz Mimar Kadir Topbaş’a nezaket ziyaretinde bulundular. Ziyaret sonrasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Artvin Belediyesi’nin makine parkına bir adet vidanjör, bir adet itfaiye, 1 çöp aracı göndereceğini belirtirken 14 Mayıs 2014 Çarşamba günü Artvin’e Başkan Mehmet Kocatepe’ye “hayırlı olsun” ziyaretine geleceğini ifade etti.

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı aracılığıyla gittikleri Abu Dabi’nden Dubai gezisine Artvin Valisi Kemal Cirit ve Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Dünya Belediyeler Birliği Başkanı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Kadir Topbaş’a nezaket ziyaretinde bulundular. Artvinli hemşerimiz Kadir Topbaş, misafirlerini sıcak bir şekilde karşıladı. Topbaş, Artvin Valisi Kemal Cirit ve Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ile bir süre baş başa görüşürken, Artvin Belediyesi’ni Mehmet Kocatepe’nin kazanmasından duyduğu memnuniyeti de dile getirdi. Artvin’e seçim öncesi iki kez geldiğini ve Mehmet Kocatepe’ye destek verdiğini hatırlatan Kadir Topbaş, seçim öncesinde verdiği sözleri yerine getireceğini ve Mehmet Kocatepe’nin Artvin’e güzel hizmetler vereceğine inandığını ve de kendilerinin de bu hizmet çabasına destek vereceğini ifade etti. Artvin Belediyesi’nin makine parkına bir adet vidanjör, bir adet itfaiye ve bir adet çöp aracı göndereceğini belirten Kadir Topbaş, Artvin Belediyesi’nin ilçe belediyeler ile birlikte Artvin halkının beklediği hizmetleri yapabilmesi için bir hemşerileri olarak her türlü desteği vermeye hazır olduğu sözünü bir kez daha yineledi.

Artvin Valisi Kemal Cirit’in Artvin’deki çalışmalarını da dikkatle takip ettiğini belirten Kadir Topbaş, Artvin’in tanıtımına son dönemde yapılan büyük katkıların ardından Artvin’e turizm yatırımları yapılması gerektiğinin altını çizdi. Bu yönde katkı sağlayacak işadamları ile görüşülmesi ve Artvin’e turizm yatırımları yapılması için çaba sarf edilmesi gerekliğini vurgulayan Kadir Topbaş, kendisinin de bu konuda gayret göstereceğini sözlerine ekledi.

Artvin Valisi Kemal Cirit, Dünya’nın önde gelen şehirlerinin başında gelen İstanbul’u yöneten ismin Artvinli olmasının Artvin’in en büyük şansı olduğunun altını çizerek Artvin için yapılan çalışmalarda verdiği desteklerden dolayı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a teşekkür ettiklerini söyledi.Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ise gerek seçim öncesinde gerekse de seçim sonrasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın büyük desteklerini gördüklerini belirterek, bir Artvin sevdalısı olan Topbaş’ın verdiği desteğe ve de Artvin halkının kendisine gösterdiği güvene layık olmak için 7 gün 24 saat aralıksız çalışacaklarını ifade etti.

Kadir Topbaş 14 Mayıs’ta Artvin’e Geliyor

Samimi ortamda gerçekleşen ziyaretin sonuna doğra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Kadir Topbaş, yerel seçim öncesi iki kez gelerek Artvin halkından Ak Parti’nin adaylarına destek talep ettiğini; ancak seçimlerden sonra Artvin halkına teşekkür etmeye gelemediğini söyleyerek 14 Mayıs 2014 Çarşamba günü Artvin’e geleceğini söyledi. TOKİ Başkanı M. Ergün Turan’ın da aralarında bulunduğu heyet ile birlikte Artvin’e gelerek Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’ye “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulunacağını belirten Kadir Topbaş, ayrıca bu ziyarette de Artvin halkına teşekkür edeceğini de sözlerine ekledi.

Ziyaret bu açıklamanın ardından son buldu.


Haber okunma sayısı: 1511

Haberin etiketleri:

kadi topbaş artvin belediyesi


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ARTVİN - HAVA DURUMU

ARTVIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ