Sitemizin önceki versiyonu için Tıklayınız...

Bayraktutan Arhavi’yi Mesken Tuttu

bayraktutan-arhaviyi-mesken-tuttu

CHP Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan 3 gün boyunca Arhavi’nin her köşesini ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.
17 Eylül 2012 Pazartesi 12:39

 CHP Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan TBMM’nin tatile girmesinden bu tarafa Artvin’in bütün ilçelerini ziyaret etti. Bayraktutan daha öncede geldiği Arhavi’yi tekrar ziyaret ederek 3 gün boyuna ilçenin tüm köylerini ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi. Bayraktutan ziyaretinin son gününü de ilçe merkezinde esnafları ziyaret ederek geçirdi.

Bayraktutan Arhavi’de Boğuncuk, Soğucak, Yıldızlı, Başköy, Dülgerli, Ortacalar, Küçükköy köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla dertleşti. Beraberinde İlçe Başkanı Musa Ulutaş ve parti yöneticileri ile geldikleri köylerde vatandaşlar tarafından sıcak ilgiyle karşılanan Bayraktutan ziyaretlerde vatandaşların sorunlarını da yerinde dinledi.

Bayraktutan ziyaretin ikinci gününde Kamilet vadisinde daha öncede Bayram ziyareti dolayısıyla geldiği Çifteköprü civarında incelemelerde bulundu. Bayraktutan “Bu güzelim vadiye AKP İktidarı dokunmak istiyor, bu güzelim yeşili, derlerinde yaşayan başlıkları peşkeş çektiği HES için yok etmek için uğraşıyor. Arhavililer AKP iktidarının bu doğa talancısı tavrına sandıkta gerekli cevabı verecektir” dedi.

Bayraktutan Arhavi’de yaptığı değerlendirmede 3 gün süresince Arhavili her vatandaşın sorunlarını dinlediğini, esnafın sıkıntılarını paylaştığını, sokaktaki vatandaşın bile artık kafasının rahat olmadığını yaptığı görüşmelerde gözlemlediğini, bunun ülke için hayırlı bir iş olmadığını ifade etti.

Biz Arhavi ziyaretimizde de gördük ki onlarda bunaltılmış, ekonomik sıkıntı içine sokulmuş, Bu yükü daha fazla kaldıramayız diyorlar.TBMM açıldığı gibi Artvin genelinde edindiğimiz izlenimleri meclis gündemine taşıyacağım. İlgili bakanlara bu sorunları çözün diyerek girişimlerde bulunacağım. Özellikle Sarp sınır kapısında yaşanan eziyetin üzerinde duracağım.” dedi.

Bayraktutan ziyaretin ardından ilçeden ayrılarak Artvin’e döndü.

 

Ç.P.


Haber okunma sayısı: 2834Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ARTVİN - HAVA DURUMU

ARTVIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ