Sitemizin önceki versiyonu için Tıklayınız...

Bahar Fotoğrafları Yarışacak

bahar-fotograflari-yarisacak

Yusufeli Belediyesi ve İlçe Halk Eğitim Müdür Başyardımcısı Yener Dedeoğlu'nun ortaklaşa gerçekleştirdikleri mevsim fotoğrafları yarışması bahar fotoğraflarıyla devam ediyor.
21 Mayıs 2014 Çarşamba 11:44

Yusufeli ’de ilk defa yapılan fotoğraf yarışmalarıyla Yusufeli’nin dört mevsimi fotoğraf karelerinde yerini buluyor. Yusufeli’de Kış, Yusufeli’de Sonbahar konulu fotoğraf yarışmalarının ardından Yusufeli’de Bahar” konulu yarışmanın şartnamesi ve başvuru tarihleri açıklandı. 5 Mayıs’ta başvuruların başladığı yarışmanın son başvuru tarihi ise 5 Haziran 2014 Perşembe günü sona erecek.

Yusufeli’nin tanıtımına katkı sağlamak ve tabi, doğal güzellikleri ile kültürel değerleri konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla mevsim fotoğrafları yarışmalarını düzenlediklerini ifade eden Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, “burada amacımız sadece yarışma yapmak değil. Yusufeli’nin değerlerini ön plana çıkarmayı hedefliyoruz ve fotoğraf tutkunlarını yarışmaya bekliyoruz” dedi.

Bahar fotoğraflarıyla yarışmaya katılmak isteyen fotoğrafçılar, yarışmayla ilgili konulara ve şartnameye www.yusufeli.bel.tradresinden ulaşabilirler. Bu şartnameye göre belli programlarla üzerinde oynanmış fotoğraflar değerlendirmeye alınmayacak. Eserlerin telif hakkının Yusufeli Belediyesine ait olduğu ve bir yarışmacının en fazla 5 eserle katılabileceği yarışmada ödül alan veya yarışmaya katılan tüm fotoğraflar Yusufeli Belediyesi tarafından arşivlenmek üzere saklanıp, fotoğrafların yarışmaya ilişkin katalog basımı ve Yusufeli'nin tanıtımı ile ilgili kullanımı söz konusu olduğunda fotoğrafçının adı belirtilerek eserler yayımlanabilecek. Yarışmaya katılan fotoğraflardan jürinin uygun gördükleri ile “Yusufeli’de Bahar” konulu Fotoğraf Sergisi açılacak.

Fotoğraflar, elektronik ortamda ve yüksekliği 10, genişliği 15 cm boyutunda çıktısı ile birlikte 5 Haziran 2014 tarihi mesai bitimine kadar Yusufeli Halk Eğitimi Merkezi Müdür Başyardımcısı Yener Dedeoğlu’na veya Yusufeli Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne tutanak karşılığı teslim edilmesi gerekiyor.

Yusufeli Belediyesi tarafından karşılanacak olan ödüller 13 Haziran tarihinde yapılacak ödül töreni ile sahiplerine teslim edilecek.


Haber okunma sayısı: 1759

Haberin etiketleri:

yarışma


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ARTVİN - HAVA DURUMU

ARTVIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ